Vi jobber med å oppdatere KSIs nettside, beklager ulempene

Switching on the site soon ...


Ønsker du å ta kontakt med oss? Under finner du kontaktinfo til styret og aktivitetsledere


Styret:


Leder


Petter H. Andersen


Telefon: 970 77 728


E-post: post@ksisport.no







Nestleder


Oskar Gårdsrud Paulsrud


Telefon: 902 66 958


E-post: nestleder@ksisport.no







Økonomiansvarlig




Tone Brath

Telefon: 938 82 044

E-post: okonomi@ksisport.no

 




 

Sekretær


 




Telefon: LEDIG STYREPLASS

E-post: sekretar@ksisport.no

 




 

Arrangementansvarlig


 




Sunniva Nordmelan

Telefon: 47 33 10 50

E-post: arrangement@ksisport.no

 




 

Kommunikasjonsansvarlig


Malin Dale Knutsen

Telefon: 482 20 388

E-post: kommunikasjon@ksisport.no

 




 

Aktivitetsansvarlig


Tinus Bjørgo

Telefon: 482 07 890

E-post: aktivitet@ksisport.no

 

 




 

Varamedlem


 

Maja Furuly

Telefon: 466 82 205

E-post: vara@ksisport.no






Leder av valgkomité


Christiane Fon


Telefon: 994 68 337


E-post: valg@ksisport.no




Aktivitetsledere:


Basketball


Matias Smørvik


Telefon: 911 45 962


E-post: basketball@ksisport.no



Cheerleading


Andrea Madelen Hauge Bjønnes


Telefon: 934 44 359


E-post: cheerleading@ksisport.no



Dans


Maria Hareide


Telefon:


E-post: dans@ksisport.no



Fotball damer


Hanne Siri Skjerveggen (frem til sommeren 2018)


Telefon: 915 99 863


E-post: fotball_damer@ksisport.no



Fotball Herrer


Shandy Carl Nilsen


Telefon:


E-post: fotball_herrer@ksisport.no



Fotball Avd. MHG (mediehøgskolen)


Roy Skjæveland


Telefon: 907 33 669


E-post: mhgfotball@ksisport.no



Friluftsliv


Marianne Kolbeinsvik


Telefon: 951 61 868


E-post: post@ksisport.no



Futsal


Joakim Skolt (frem til sommeren 2018)


Telefon: 97137826


E-post: futsal@ksisport.no



Golf


Erik Carlsen


Telefon: 47 86 38 88


E-post: golf@ksisport.no



Håndball Damer


Marthe Mæland/ Hannah Jones


Telefon: 948 20 133 / 936 38 466


E-post: handball_damer@ksisport.no



Innebandy


Anders Marcussen (frem til sommeren 2018)


Telefon: 901 96 339


E-post: innebandy@ksisport.no



Ishockey


Edvardt Saugen (frem til sommeren 2018)


Telefon: 452 21 115


E-post: ishockey@ksisport.no



Kampsport


Sebastian Rothe


Telefon: 913 19 906


E-pst: kampsport@ksisport.no



Klatring


Telefon: Sander Oppberget


Telefon: 905 44 993


E-post: klatring@ksisport.no



Lacrosse Damer


Liv Andrea Meltveit (frem til mai/april)


Telefon: 906 97 920


E-post: lacrosse_damer@ksisport.no



Rumpeldunk


Oskar Gårdsrud Paulsrud


Telefon: 902 66 958


E-post: studentidrett@ksisport.no



Squash


Vi trenger deg som Aktivitetsleder (send mail til post@ksisport.no)


Telefon:


E-post:



Sykling


Sondre Jensen Fjælberg


Telefon: 92 85 55 88


E-post: sykkel@ksisport.no



Tennis


Oscar Wikborg


Telefon: 982 06 242


E-post: tennis@ksisport.no



Volleyball Damer


Yvonne Lee Wongraven


Telefon: 909 35 949


E-post: volleyball_damer@ksisport.no



Volleyball Herrer


Ingrid Dyrendalsli


Telefon: 932 16 789


E-post: volleyball_herrer@ksisport.no