Flerbrukshallen på Spicheren Treningssenter

KL.SLETT MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG   KL.SLETT LØRDAG SØNDAG
18.00-19.00 Håndball D * Futsal Håndball D* Håndball D 15.00-16.00 Futsal
19.00-20.00 Volleyball D* Futsal Håndball D* Håndball D 16.00-17.00 Futsal Basketball**
20.00-21.00 Volleyball D Innebandy Volleyball D Basketball 17.00-18.00 Basketball**
21.00-22.00 Innebandy Volleyball D Basketball 18.00-19.00 Innebandy
19.00-20.00 Innebandy

*2/3 bane pga barn i sal til kl 19.30          **Kl 15.30-17.30

 

Volleyballhallen på Spicheren Treningssenter

KL.SLETT MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG
19.30-20.00 Cheerleading
20.00-21.00 Volleyball H Cheerleading Volleyball H
21.00-22.00 Volleyball H Cheerleading Volleyball H

 

Saltimer på Spicheren Treningssenter

KL.SLETT MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG   KL.SLETT LØRDAG SØNDAG
18.00-18.30     Klatring Klatreveggen            
18.30-19.30 Sykkel  Spinning Klatring Klatreveggen Dans       Sal 2 Kampsport  Sal 2 16.00-18-00 Sykkel  Spinning
19.00-19.30 Sykkel  Spinning Klatring Klatreveggen Dans       Sal 2 Kampsport  Sal 2
19.30-20.00 Klatring Klatreveggen
20.00-20.30 Klatring Klatreveggen
20.30-21.00 Kampsport  Sal 2Dans        Sal 1 Klatring Klatreveggen Dans       Sal 1
21.00-21.30 Kampsport  Sal 2Dans        Sal 1 Dans       Sal 1
21.30-22.00 Dans        Sal 1 Dans       Sal 1

 

Andre arenaer

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
Fotball herrer   Kl 17.00-19.00 Gamle stadion           Ishockey         Kl 16.00-17.00 Idda Arena         Ishockey        Kl 16.00-17.00 Idda Arena Rumpeldunk

kl 16.00 – 17.30

Plenen utenfor UiA

 Lacrosse damer        Kl 12.00-14.00 Gamle stadion Cheerleading      Kl 12.00-14.00 Turnhallen
Sykkel (ute)       Kl 18.00 –> Oppmøte utenfor Spicheren Rumpeldunk

kl 16.00 – 17.30

Plenen utenfor UiA

 Fotball damer   Kl 20.00-21.30 Gamle stadion Fotball herrer       Kl 19.00-20.30 Gamle stadion
Fotball damer   Kl 19.00-20.30 Gamle stadion           Squash          Kl 20.00-22.00 Trollstua/ Gimlekollen           Tennis           Kl 20.00-22.00 Tennishallen v/Gamle stadion              Tennis         Kl 19.00-21.00 Tennishallen v/Gamle stadion
Lacrosse damer  Kl 20.00-22.00 Gamle stadion    Lacrosse damer  Kl 20.00-22.00 Gamle stadion